Op 20 maart waren we nog in het zuidelijk gelegen en warme Alentejo, maar dit keer reizen we helemaal naar de noordelijk gelegen Dão regio voor een bezoek aan Boas Quintas. Voor onze klanten beter bekend als OPTA!
Portugal-liefhebbers opgelet. Op 8 mei zetten we het veelzijdige wijnhuis Boas Quintas centraal tijdens een exclusieve masterclass bij Werkhovin. De avond wordt begeleid door Camilo Leit, de wijnmaker en tevens eigenaar van Boas Quintas.
Boas Quintas werd opgericht door wijnmaker Nuno Cancela de Abreu, afkomstig uit een familie met een lange wijntraditie in de Dão. Zijn filosofie is helder: wijnen maken die het karakter van hun regio laten spreken, zonder overdaad.
De focus ligt op Portugese druivenrassen, frisse zuren, structuur en drinkbaarheid. Modern gemaakt, maar met respect voor herkomst.
Tijdens deze avond proef je een zorgvuldig opgebouwde selectie wijnen uit onder meer de Dão – de bakermat van het huis. We bespreken:
Locatie: Werkhovin Wijnkopers, Leijensteinstraat 5, Kerkdriel
Aanvang: inloop vanaf 19:30u, aanvang 20:00u