Een geelgoude droge witte wijn. Rijke, sappige wijn met tonen van tropisch fruit en bloemen. Hints van sinaasappel en pepermunt geven de wijn een aangename frisheid, waardoor de wijn mooi in balans blijft. Fijne, lange afdronk. Lees meer..
De wijn is 3 maanden in gebruikte Franse eikenvaten van 550 liter gerijpt.
Deze Piano Moscatel Galego is een rijke, sappige wijn met tonen van tropisch fruit en bloemen. Hints van sinaasappel en pepermunt geven de wijn een aangename frisheid, waardoor de wijn mooi in balans blijft. Fijne, lange afdronk.
Een geelgoude droge witte wijn. Rijke, sappige wijn met tonen van tropisch fruit en bloemen. Hints..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen